O mnie J. angielski - konkurs przedmiotowy Blog - Losy absolwentów

Anna Kwapisiewicz

Losy absolwentów

Rozpoczynamy nowy cykl pt 'Losy absolwentów' - chciałabym prezentować sylwetki naszych uczniów z wcześniejszych roczników, którzy robią w życiu ciekawe rzeczy i mają się czym pochwalić.
Zapraszam do kontaktu ze mną - osobiście czy mailowo.

Pierwszą osobą, która odpowiedziała na moje zaproszenie jest Tobiasz Boral z klasy p.T. Szczygłowskiego. Miłej lektury!

Nazywam się Tobiasz Boral. Jestem absolwentem Gimnazjum nr 9 im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.

Podczas uczęszczania do tej szkoły, wielokrotnie korzystałem z pomocy, jaką oferowali mi nauczyciele. Było to dla mnie bardzo istotne, ponieważ ze względu na moje choroby opuszczałem wiele dni nauki w roku szkolnym, a dzięki zrozumieniu mojej sytuacji przez nauczycieli, mogłem korzystać z dodatkowych lekcji w szkole, które umożliwiły mi dostanie się do wymarzonego liceum.

Dzisiaj jestem studentem Politechniki Warszawskiej. W tym roku jako jedna z dwudziestu osób w kraju otrzymałem Stypendium Leszka Czarneckiego dla zdolnych maturzystów - "Indeks start2stars". Ponadto zdobyłem w swoim życiu wiele sukcesów:

-wraz z bratem Bartłomiejem Boralem(również absolwentem gimnazjum nr 9) jako pierwsza reprezentacja Polski braliśmy udział na Mistrzostwach Świata Pamięci w Chinach i zajęliśmy 6 miejsce drużynowo;

-zdobyłem tytuł Wicemistrza Świata Juniorów w konkurencji "Spoken Numbers" oraz brązowy medal w konkurencji "Abstract Images";

-zdobyłem jedenaście tytułów mistrzowskich w Polsce;

-jestem obecnym Mistrzem Polski Pamięci;

-jestem najwyżej sklasyfikowanym Polakiem w Światowym Rankingu Pamięci (WMSC);

-posiadam osiem oficjalnych rekordów kraju

Wiem, że każdy ma w sobie wielki potencjał, dlatego szkolę i pomagam innym, aby zobaczyli jak niesamowity potencjał drzemie w każdym z nas!

• Szkoła Podstawowa nr 9 w Częstochowie
    ul. Sobieskiego 15