• JADŁOSPIS PAŹDZIERNIK 2019

•             PAŹDZIERNIK  2019

STOŁÓWKA  SZKOLNA  SZKOŁY  PODSTAWOWEJ  NR 9

Zaprasza  do kupowania  obiadów i herbat w następujących cenach :

-   Obiad        -   4,5 zł   x   22 dni  = 99,00 zł    /miesięczny abonament obiadowy za  październik 2019/

- Herbata      -    8 zł   /miesięczny abonament/

Wpłaty za obiady można dokonywać  bezpośrednio na konto szkoły.

Nr konta      08 1030 1104 0000 0000 9325 4001

Piątek25.10.19.Zupa szczawiowa z jajkiem chleb

Poniedziałek28.10.19.Rosół z makaronem

Wtorek29.10.19.Udka z kurczaka z ziemniakami , marchewka z groszkiem

Środa30.10.19.Knedle ze śmietaną , herbata .

• Zajęcia praktyczne w klasie I B

• Doświadczając i bawiąc się przyswajamy więcej informacji i potrzebej wiedzy :-)

Serdecznie dziekujemy za wsparcie i zaangażowanie MK Policji w Częstochowe :-)

• ZŁOTA MILA

• 13.09 uczniowie SP nr 9 brali udział w 30 jubileuszowej imprezie sportowej.

Zawody rozgrywane były na Miejskim Stadionie lekkoatletycznym. Udział wzięło ponad 800 uczestników.

Nasi reprezentanci: Lena Gil, Martyna Kuras, Maja Dzielska-Czop (kl.V) oraz Anna Kazanowska i Mateusz Stodulski (kl.IV)

Przygotowanie: trener p. Prometeusz Morawiak.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

• "BEZPIECZNI NA DRODZE"

• Akcja "Bezpieczni na drodze" klasa IB.

Prelekcja i zajęcia praktyczne w terenie :-)

Akcja zorganizaowana przez Miejską Komendę Policji w Częstochowie i p. Dorotę Wójcik (wychowawca kl.IB)

• ROK SZKOLNY 2019/2020 START!

• W poniedziałek uroczyście otwarty został nowy Rok Szkolny.

Klasa II A prezentowała swoje umiejętności artystyczne pod kierunkiem wychowawczyni p. Doroty Leleń.

Niezastąpionym prowadzącym był Oskar z klasy V A - przygotowanie p. Dorota Dąbrowska.

Dyrekcja SP nr 9 - p. Danuta Caban wraz z gronem pedagogicznym przywitała serdecznie wszystkich uczniów, w szczególności tych najmłodszych z klasy I A i I B.

WSZYSTKIM NASZYM UCZNIOM ŻYCZYMY POWODZENIA I SUKCESÓW!

• INFORMACJA O STYPENDIACH

• Tylko dla osób, których miesięczna wysokość dochodu na osobę nie przekracza kwoty 528,00zł netto (dochód liczony za sierpień).

Osoby ubiegające się o stypendium szkolne (dot. osób zamieszkałych w Częstochowie) powinny złożyć w sekretariacie szkoły wypełniony wniosek wraz z załączoną do niego niezbędną dokumentacją w nieprzekraczalnym terminie DO 09.09.2019r. (poniedziałek).

Druki wniosku i załączników do pobrania na stronie internetowej MOPS-U, u pedagoga szkonego lub w sekretariacie szkoły.

Warunkiem ubieagania się o stypendium szkolne jest TRUDNA SYTUACJA MATERIALNA RODZINY UCZNIA wynikająca z niskich dochodów na osobę w rodzinie.