• Klasa II B.

• Zajęcia plastyczne "Portret kolegi- na wesoło" w klasie II b. Realizacja innowacji pedagogicznej "I Ty możesz zostać artystą"!

• Profesjonalne wsparcie psychologiczne.

• Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Zachęcamy także do skorzystania z kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl

• Emotki.

• Z okazji Światowego Dnia Emotki, Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najpiękniejszą emotkę Ilość prac, która do nas wpłynęła, przerosła nasze oczekiwania. Było ich tak wiele, że nie wszystkie zmieściły się na tablicy. Wyniki konkursu ogłosimy wkrótce.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

p. Agata Pawelec i p. Karolina Przeworowska

• Gratulujemy.

• Z radością informujemy, że uczeń klasy 7a Oskar Sadowski zajął II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Być jak ona …” wychowawca Agata Pawelec - Kwiatkowska.

Gratulujemy serdecznie

• Klasa III B

• Klasa III a pod kierunkiem wychowawcy Pani Moniki Kozak rozpoczyna realizację innowacji pedagogicznej

"CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki" i międzynarodowego projektu edukacyjnego wspierającego rozwój czytelnictwa wśród uczniów .

Innowacja opiera się na:

niestandardowym sposobie pracy z lekturą

realizację ciekawych zadań

skorelowaniu czytania określonej lektury ze zgłębieniem wiedzy na temat cech i kompetencji zawodowych bohaterów

Pierwsza nasza lektura w tym projekcie to

" O psie który jeździł koleją".

• Klasa I a i Ib.

• Poznajemy bohaterów podręcznika do języka angielskiego.

Prace uczniów klasy 1a i 1b wykonanie pod kierunkiem Pani Agaty Pawelec-Kwiatkowskiej.

• Klasa II B

• Zajęcia rozwijające kreatywność pod kierunkiem Karoliny Przeworowskiej.

Jesienny krajobraz, praca w plenerze. Realizacja innowacji pedagogicznej "I Ty możesz zostać artystą!"

• Muzyczna przygoda w klasie I B.

• Muzyczna przygoda Czas - Start Dzisiaj uczniowie klasy 1b zaczęli swoją muzyczną przygodę z flażoletem. Kto wie może odkryjemy jakieś ukryte muzyczne talenty

• Dzień Chłopaka w klasie 1b

Dziewczynki pamietaly o świecie naszych przystojniaków i obdarowały ich upominkami. Do życzeń również dołączają się wychowawczyni Monika Dochnal i p. Agata Napora. Wszystkiego Najlepszego Chłopaki a było to tak:

• KLASA III B.

•  Zajęcia plastyczno- techniczne w klasie III B ,,Nitką malowane" pod kierunkiem Pani Doroty Wójcik.

• BĄDŹ BEZPIECZNY!!!!!

•    Klays III A i IIII B uczestniczyły w spotkaniu z policjantami na temat bezpieczeństwa w sieci,na drodze oraz sposobów unikania niebezpieczeństw,które czyhają na dzieci.

• Wycieczka kl.I A i kl.I B.

• Uczniowie klas Ia i Ib uczestniczyli w wycieczce do Żarek,Leśniowa i Olsztyna.Dzieci samodzielnie robiły lizaki i pizzę,zwiedzały zakątki Jury Krakowsko -Częstochowskiej.

• Wycieczka kl.IB.

• Podróże małe i duże : ) 27 września 2021 klasa I a i klasa I b wyruszyły na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę. Kierunek podróży – Manufaktura Słodyczy HokusPokuss w Żarkach oraz Pizzeria Przystań Leśniów. Od samego rana na twarzach widniały uśmiechy, które towarzyszyły nam do końca podróży. W Manufakturze Słodyczy uczniowie dowiedzieli się na czym polega zawód cukiernika, mieli również możliwość zrobienia własnoręcznie lizaków. W Pizzerii Przystań Leśniów poznawali pracę kucharza i samodzielnie przygotowywali swoje pizze, które później z apetytem zajadali. Po warsztatach ruszyliśmy na Jurę Krakowsko – Częstochowską. Oto krótka foto relacja z naszego wspaniałego, słonecznego i wspólnie spędzonego dnia.